MURADİYE KOLTUK YIKAMA

Manisa Muradiye Koltuk Yıkama

Koltuklar, Yataklar, Sandalyeler, Berjerler ve Puflarımız evimizde geçirdiğimiz tüm zamanlar boyunca üzerinde yiyip içtiğimiz, yattığımız, sohbet ettiğimiz ve uyuduğumuz kısacası evimizde en çok kullandığımız eşyalarımızdandır.

Günlük hayatımızda bu kadar kullanılan eşyalarımızın da doğal olarak en çok kirlenen, en çok temizlenmeye ihtiyaç duyan eşyalar olması kaçınılmazdır.

Kumaş kaplamalı yüzeylerde yani koltuk, yatak ve diğer ürünlerde ev akarı (mite) adı verilen bakteriler yaşamaktadır. Bu bakteriler bizim ve ailemizin özellikle de çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde tehdit etmektedir. Astım, bronşit, egzema, uyku problemleri, aşırı sinir-stres gibi bir çok solunum, deri ve piskolojik rahatsızlıklara neden olan bu bakterileri ne yazık ki koltuklarınızı ve yataklarınızı herhangi bir temizlik maddesiyle yok etmeniz mümkün değildir. Bu bakterilerden kurtulmanın en etkili ve kesin yolu koltuklarınızı, yataklarınızı ve kumaş kaplamalı diğer ürünlerinizi vakumlu profesyonel makinelerle yıkattırmaktır.
Tam profesyonel, Yurtdışından ithal sanayi tipi makinelerimiz, antibakteriyel ve organik ilaçlarımızla evinizdeki koltuk, yatak, sandalye, puf, berjer, peluş ayıcık vs ne varsa adresinize kadar gelerek yerinde yıkama işlemi yapıyor, tüm kir ve bakterilerden arındırıyoruz. Üstelik herhangi bir servis ücreti ödemeden evinizdeki eşyalarınız evinizde yıkanarak tertemiz bir hale geliyor. Size de gönül rahatlığıyla yıkanan ürünlerinizi kullanmak kalıyor.

koltuk yikamaa - MURADİYE KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama Hizmetinde Verilen Başlıca Hizmetler;

-Koltuk Yıkama

-Yatak Yıkama

-Sandalye Yıkama

-Berjer Yıkama

-Baza Yıkama

-Yatak Başlığı Yıkama

-Puf ve Dinlenme Koltuğu Yıkama

İLETİŞİM İÇİN; 0531 918 32 31

5/5 - (59 votes)
Whatsapp
Tıkla Şimdi Ara